09129636390
44953109-10

موش

موش ها پستاندارن کوچکی هستند از راسته جوندگان که مواد غذایی را با جلو و عقب بردن آرواره تحتانی له می کند. دندان موش ها رشد دایمی دارد، به همین دلیل دائم در حال جویدن چیزهای سخت هست برای جلوگیری از رشد بیش از حد دندان هایشان، چیزایی از قبیل دانه و حبوبات  و اگر دانه های سخت پیدا نکنند به جویدن لباس و کتاب و فرش مشغول میشوند.

انواع موشها: خانگی، فاضلاب، سقف و صحرایی.

برای از بین بردن و سمپاشی موش با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی هر منطقه و نوع موش منطقه از طعمه های آغشته به سم مخصوص استفاده می شود.  این طعمه ها  بویی خوبی برای موشها دارد ، موشها را جذب خود کرده و بعد از خوردن طعمه ها دچار کمبود اکسیژن و آب می شوند و سعی می کنند سریعاً خودشون را به فضای باز برسونن و برای برطرف کردن تشنگی خود را به نزدیکترین فاضلاب رسانده و همونجا میمیرند، برای همین لاشه این حیوانات در محوطه کارخانه یا حیاط خانه  معمولاً دیده نمی شوند و سبب انتشار آلودگی هم نمی شود، تازه اگر به فاضلاب هم نرسند، کمبود اکسیژن باعث خشک شدن خون و آب بدن موش شده و  لاشه آنها بوی تعفن نمیگیرد.

 

 راههایی برای سمپاشی موش یا طعمه گذاری موش برای دور کردن از خانه و محل کار خود :

ما خیلی خوب می دانیم که موش ها بخاطر خوردن مواد غذایی به خانه و یا محل کار ما هجوم میاورند، پس شرط اول بهداشت و پاکیزگی  است، تا اونجا که ممکن است مواد غذایی خود را در محفظه در بسته نگهداری کنید.

 1-استفاده از روغن نعنا، این روغن نه تنها برای دور کردن موشها بلکه برای از بین بردن حشرات و عنکبوت ها هم خیلی موثر، 5 قطره از روغن را با یک قاشق آب حل کرده و خوب تکان دهید و با اسپری کردن در محل رفت و آمد موش بعد از چند هفته نتیجه خیلی خوبی می گیرید.

 2- استفاده از روغن گل میخک، مثل روغن نعنا چند هفته اطراف خانه اسپری کنید. تاثیر آن را به خوبی متوجه می شوید فقط خیلی احتیاط کنید که در حین اسپری کردن این روغن به چشم شما اصابت نکند چون آسیب جدی به چشم شما وارد خواهد آورد.

 3- استفاده از روغن سنبل هندی، راستی این روغن نه تنها برای از بین بردن موشها خوبه بلکه میشه برای دور کردن پشه ها موقع خواب هم استفاده کرد، به راحتی می توانید این روغن را به پوست خود بمالید، این روغن هیج آسیبی برای پوست شما نخواهد داشت. ( روش استفاده و اسپری کردن این روغن مثل گل میخک و نعنا)

4- استفاده از آمونیاک راه بسیار خوبی برای از بین بردن موشهاست، مقداری از آمونیاک را درون فنجان ریخته و اطراف خانه و یا هر جایی که محل رفت و آمد موش قرار دهید، در صورت داشتن حیوان خانگی خیلی احتیاط کنید.

5- قرار دادن سیب زمینی خورد شده در اطراف خانه یکی از راههای بسیار ساده است، خوردن طولانی مدت سیب زمینی آسیبی جدی در بدن موشها ایجاد می کند.

  

مطمئن باشید در نهایت شرکت سمپاشی مانا محیط پاک با سمپاشی موش بصورت تخصصی و حرفه ایی و با استفاده از بروزترین دستگاههای طعمه گذاری و سمپاشی موش بصورت شبانه روزی در خدمت شماست.

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :