09129636390
44953109-10

سمپاشی مجتمع و برج و منزل

10 / 10
از 1 کاربر

 

 سمپاشی ساختمان بیشتر در فصل گرما و به دلیل افزایش دما و شروع فعالیت جانوران موذی از قبیل سوسک، ساس، موش، کنه و .... انجام می گیرد،منبع اصلی این جانوران موذی در ساختمان بیشتر در حمام و سرویس بهداشتی، آشپزخانه، موتورخانه و راههای فاضلاب می باشد، بهر از سمپاشی دوره ایی باشد و حتما تمام واحددها باید سمپاشی انجام شود.

 

مواردی جهت پیشگیری از حضور این جانوران در ساختمان و محیط منزل شما:

-حدالامکان محیط را خشک نگه دارید.

-از ریخت و پاش غذا و آب در محیط جلوگیری کنید.

-جمع آوری خورده های نان و غذا از محیط و نظافت محیط و وسایل آن ضروریست.

-قرار دادن درپوش در راههای فاضلاب و همیشه بسته باشد.

-کورکردن تمام درز و شکاف سطح دیوار و کف.

-رنگ آمیزی دیوار و سقف.

-استفاده از توری برای پنحره ها

-کرکردن کلیه سوراخ های موجود در محیط

 

 در صورت رعایت موارد بالا و باز هم حضور جانوران موذی ، آخرین راهکار استفاده از سموم جهت نابودی آنهاست، یکی از مهمترین روشها برای مبارزات با حشرات و جانوران موذی مصرف سموم شیمایی است، ولی خیلی افراد بدون اطلاع از خطرات سم و ترکیبات آنها، خودسرانه این سموم را تهیه و اقدام به ترکیب آنها کرده و استفاده می کنند، این ترکیبات اشتباه علاوه بر آسیب رساندن به سلامت اعضای خانواده به محیط زیست هم آسیب می رساند.

 

در صورت نیاز به سمپاشی موارد ذیل را رعایت کنید:

-حتما برای انجام سمپاشی از تیم متخصص و حرفه ایی و شرکت های دارای مجوز وزارت بهداشت استفاده کنید.

-دقت کنید که بعد از مصرف سم تا چند ساعت بعد یا در حد امکان 48 ساعت خانه خالی از سکنه باشد، زیرا بخارات و ذرات معلق سم در هوا برای سلامتی مضر است، سم تا وقتی مرطوب است باعث ایجاد مسمومیت می کند.

- این افراد خصوصاً  در محل حضور نداشته باشند: خانم های باردار و کودکان زیر 6 سال  و  افرادی که دچار بیماری قلبی وکلیوی و یا حساسیت های پوستی هستند.

-حیوانات اهلی و یا ماهی آکواریوم را از محل سم پاشی خارج کنید.

-از تماس با دیوار و محل های سمپاشی شده جلوگیری نموده و چند ساعت پس از سمپاشی تلفات را جمع آوری و سپس محیط را شستشو دهید.

نظافت و تمیز بودن محل بعد از سمپاشی به مدت 20 روز بسیار اهمیت دارد، حتی الامکان تا 3 ساعت بعد از سمپاشی آبریزش در سیستم فاضلاب صورت نگیرد.

-توچه داشته باشید موقع سمپاشی نیازی به جمع کردن وسایل خانه  نیست، در صورت تمایل فقط رختخواب را در معرض آفتاب قرار دهید، و بعد از سمپاشی در و پنجره ها را باز کنید تا مشکلات تنفسی برای شما و اعضای خانواد ایجاد نکند.

 

با اعتماد به سمپاشی شرکت مانا محیط پاک می توانید آرامشی همیشگی برای خود و خانواده خود به همراه داشته باشید.

 

 

 

 

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :